Spolupracuji s

ČESKOMORAVSKÝ SVAZ MINIPIVOVARŮ

PR Managerka

Pro Českomoravský svaz minipivovarů zajišťuji především publicitu k Festivalu minipivovarů v Brně, Jarní ceně českých sládků (největší degustační akce piv z minipivovarů v Evropě) a Festivalu minipivovarů na Pražském hradě. Pro svaz připravuji i tiskové konference, které moderuji.

V letošním roce jsme rozšířili spolupráci a svazu se starám i o produkci výše zmíněného Festivalu minipivovarů na Pražském hradě.

ČMSMP

Některé z článků vycházejících pro klienta v tisku.

 Vybrané odkazy: 

České noviny    Xman.cz    Lidovky.cz    Blesk.cz    Týden.cz    Reflex.cz

 

BUSINESS & PROFESSIONAL WOMEN

PR Managerka

Pro neziskovouorganizaci Business & Professional Women pracuji v pozici PR Managerky již sedmým rokem. Mám tu čest se podílet na akci Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ, což je největší akce svého druhu v Evropě. Na propagaci, PR a reklamu nemáme bohužel nikdy žádný rozpočet, přesto se nám daří být ve všech televizích, mít spoty v rádiích (například na Evropě 2 či na Frekvenci 1), celostránkové inzerce a informovat ve zpravodajských i lifestylových médiích.

BPW

Equal Pay Day

Ukázka práce pro akci Equal Pay Day a organizaci Business & Professional Women.

Vybrané odkazy:

Tn.Nova.cz    Jenproženy.cz     E15.cz     TOP Star Magazín     Sama doma    Týden.cz

 

KLIENTI H-SYSTEMU

Tisková mluvčí

V pozici tiskové mluvčí poškozených klientů H-Systemu působím od začátku roku 2014. Od té doby se nám díky práci s médii podařilo po dlouhých čtrnácti letech vyhrát stání u Městského soudu i Vrchního soudu v Praze. Připravuji tiskové konference a zajišťuji kompletní komunikaci s médii.

SBD Svatopluk

 

PROVYS

PR Managerka

Pro českou softwarovou společnost PROVYS, s působností na celosvětovém profesionálním televizním trhu zajišťuji kompletní mediální podporu. 

Provys

 

DCIT

PR Managerka

Pro společnost DCIT, která se stará o klienty jako je České národní banka, ČEZ, RWE, Komerční banka, Česká televize, TV Nova a mnohé další, pracuji v pozici PR Managerky od června roku 2015. Zajišťuji pro ni veškerou komunikaci s médii.

DCIT

 

STREAM CIRCLE

PR Managerka

Stream Circle je zcela nové a jedinečné softwarové řešení. V loňském roce získal v USA prototyp Stream Circle prestižní celosvětové ocenění Game Changer Award a byl vyhodnocen jako světová inovace, která má potenciál „změnit pravidla hry“ celého mediálního průmyslu.

Stream Circle

 

FLOREA.CZ

PR Managerka

Jsem nesmírně ráda, že jsem měla možnost spolupracovat s největším e-shopem svého druhu v České republice. Pro Florea.cz jsem zajišťovala kompletní mediální podporu, včetně televizní propagace. V současné době spolupracujeme jednorázově, podílela jsem se například na největší výstavě růží v České republice – SVĚT RŮŽÍ.

Florea