Spolupracuji s

 

ČESKOMORAVSKÝ SVAZ MINIPIVOVARŮ

PR Managerka

Pro Českomoravský svaz minipivovarů zajišťuji především publicity k Festivalu minipivovarů v Brně, Jarní ceně českých sládků (největší degustační akce piv z minipivovarů ve střední Evropě) a Festivalu minipivovarů na Pražském hradě. Mimo jiné připravuji pro svaz i tiskové konference.

ČMSMP

Některé z článků vycházejících pro klienta v tisku.

 

BUSINESS & PROFESSIONAL WOMEN

PR Managerka

Pro neziskovouorganizaci Business & Professional Women pracuji v pozici PR Managerky již šestým rokem. Mám tu čest se podílet na akci Equal Pay Day, což je největší akce svého druhu v České republice. Na propagaci, PR a reklamu nemáme bohužel nikdy žádný rozpočet, přesto se nám daří být ve všem televizích, mít spoty v rádiích(například na Evropě 2 či na Frekvenci 1), celostránkové inzerce a informovat ve zpravodajských i lifestylových médiích.

BPW

Equal Pay Day

Ukázka práce pro akci Equal Pay Day a organizaci Business & Professional Women.

 

PROVYS

PR Managerka

Pro českou softwarovou společnost PROVYS, s působností na celosvětovém profesionálním televizním trhu zajišťuji kompletní mediální podporu. 

Provys

 

DCIT

PR Managerka

Pro společnost DCIT, která se stará o klienty jako je České národní banka, ČEZ, RWE, Komerční banka, Česká televize, TV Nova a mnohé další, pracuji v pozici PR Managerky od června roku 2015. Zajišťuji pro ni veškerou komunikaci s médii.

DCIT

 

STREAM CIRCLE

PR Managerka

Stream Circle je zcela nové a jedinečné softwarové řešení. V loňském roce získal v USA prototyp Stream Circle prestižní celosvětové ocenění Game Changer Award a byl vyhodnocen jako světová inovace, která má potenciál „změnit pravidla hry“ celého mediálního průmyslu.

Stream Circle

 

KLIENTI H-SYSTEMU

Tisková mluvčí

V pozici tiskové mluvčí poškozených klientů H-Systemu působím od začátku roku 2014. Od té doby se nám díky práci s médii podařilo po dlouhých 14ti letech vyhrát stání u Městského soudu i Vrchního soudu v Praze. Připravuji tiskové konference a zajišťuji kompletní komunikaci s médii.

SBD Svatopluk

 

FLOREA.CZ

PR Managerka

Jsem nesmírně ráda, že mohu spolupracovat s největším e-shopem svého druhu v České republice. Pro Florea.cz zajišťuji kompletní mediální podporu, včetně televizní propagace.

Florea 

 

LUCIE KÖNIGOVÁ

PR Managerka

S Lucií Königovou, autorkou knihy (Ne)gramotný rodič jsme zahájily spolupráci na začátku října 2016. Pro Lucii zajišťuji kompletní mediální podporu, včetně televizní propagace.

Lucie Königová